Cenimy ludzi

Etyka w pracy jest dla nas niezwykle ważna, dlatego zarówno pracownicy, klienci jak i kontrahenci zawsze mogą liczyć nie tylko na nasz profesjonalizm, ale też na chęć podtrzymania jak najlepszych relacji. Hołdując takiej promocji rzetelności zasłużyliśmy sobie na certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który potwierdza starania, jakie wkładamy w pracę na jak najlepszym poziomie.

Kadra

W ZISCO wiemy, że dobrzy pracownicy to największa siła przedsiębiorstwa. Dlatego w naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by zatrudnianym przez nas osobom zapewnić jak najlepsze warunki pracy i dobrą atmosferę, a także wszelkie możliwości rozwoju zawodowego.

Jesteśmy firmą rodzinną, która zaczynała działalność zatrudniając pięć osób. Dzięki wielu sukcesom i stabilnemu rozwojowi, w przeciągu zaledwie dziesięciu ostatnich lat mogliśmy zwiększyć ilość miejsc pracy o ponad 400%. Mimo takiego wzrostu zatrudnienia, staramy się utrzymać tę samą rodzinną atmosferę, która towarzyszy nam od 1969 roku. Wierzymy, że dzięki temu tworzymy zespół najlepszy z możliwych.

Klienci i kontrahenci

Jednym z wyznaczników otrzymania certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest umiejętność usatysfakcjonowania jakością oferowanych produktów i usług nawet najbardziej wymagających odbiorców. Z dumą możemy powiedzieć, że ZISCO od lat cieszy się renomą firmy rzetelnej, stawiającej na jakość i zadowolenie klienta.

Podobnie, staramy się utrzymywać jak najlepsze stosunki z naszymi kontrahentami. Od lat zawiązujemy liczne kontakty gospodarcze z innymi firmami z branży oraz dostawcami materiałów. Nasi współpracownicy są starannie wybierani tak, by stanowić wartość dodaną dla naszej polityki jakości, jednak chcemy, by również oni wiedzieli, że ZISCO to firma godna zaufania.

 

Inna działalność

ZISCO to coś więcej niż praca. Oprócz prac wykonanych dla okolicznych gmin, bierzemy czynny udział w życiu kulturalnym regionu, uczestnicząc w imprezach sezonowych i okolicznościowych organizowanych w sąsiedztwie naszej siedziby. Wspieramy kluby sportowe, między innymi PIAST, czy klub piłki ręcznej dziewcząt w Pawłowicach.

Dzięki członkostwu w Regionalnej Izbie Gospodarczej, Cechu Rzemiosł Różnych i Izbie Rzemieślniczej w Pszczynie, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej działać na rzecz rozwoju i tworzenia pozytywnego wizerunku naszego regionu.

 

Brak możliwości komentowania.