O FIRMIE

Rozwój ZISCO

Marka ZISCO rozwija się od dnia swojego powstania. Od 1969 roku aż do dziś, firma przeistoczyła się z małej, kilkuosobowej działalności w odnoszącą ogromne sukcesy firmę z wielkimi planami. Rozwój stał się naszą tradycją, a rodzina Bandura robi wszystko, żeby ZISCO wkroczyło w przyszłość pewnie i z dumą, dostosowując się do wymagań rynku i klientów.

Początki firmy skupiały się na działalności budowlanej. Jednak kiedy w Polsce wprowadzony został system Zamówień Publicznych, zaczęliśmy stopniowo rozszerzać swoją ofertę, by w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku wyspecjalizować się w realizacji zewnętrznych sieci rozdzielczych. W miarę jak zainteresowanie usługami firmy rosło, ZISCO mogło pozwolić sobie na kolejne inwestycje – rozwój kadry i parku maszynowego, co zaowocowało stałym rozwojem naszych kompetencji. W roku 2016 działalność firmy została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą ZISCO Bandura Sp. z o.o.

Aby dowiedzieć się więcej o sposobie działania firmy ZISCO Bandura Sp. z o.o., sprawdź poszczególne działy:

Plany na przyszłość

Ze względu na dynamiczny rozwój, planujemy wejście na nowe rynki, a także poszerzanie oferty. Stale dostosowujemy swoje zasoby technologiczne do wymogów rynku tak, by zawsze zapewniać jak najlepsze rozwiązania.

Przez lata nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi przedstawicielami branży. Jesteśmy także zainteresowani działaniami z dziedziny podwykonawstwa. Dynamizm naszego rozwoju sprawia, że możemy czuć się dumni nie tylko z zachowania licznych tradycji, które towarzyszą nam od początku działalności, ale także z nowoczesnego i innowacyjnego podejścia do prowadzenia biznesu.

Dowiedz się więcej o aktualnej ofercie naszej firmy

Brak możliwości komentowania.